DoGatti

Już niedługo Wielkanoc…

| 0 Comments

Święta wielkanocne przybliżają się wielkimi krokami. Oprócz przedświątecznych zajęć jak również zakupów ktokolwiek spośród nas jak co roku tkwi przed problemem dotyczącym ozdoby stołu. Stół wielkanocny, przy którym jemy wielkanocny posiłek powinien być adekwatnie przygotowany, tym bardziej, iż to istotnie przy nim spędzamy znaczniejszą część czasu.

Dekoracja-stolu-na-Wielkanoc-Duka dekoracyjne_szklane_kule_do_zawieszenia_kik easter2_w520 z15622368Q,Swiateczny-posilek-wymaga-odpowiedniej-oprawy--Nie 9239f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_wielkanocne-dekoracje-domu-2_main

W tym roku postaw na delikatne odcienie, nie zapominając o takich dekoracjach jak króliczek kogutek lub wzorzyste kraszanki. Fajnym pomysłem jest przyozdobienie stołu świeżymi kwiatkami, które wprowadzą wiosenny charakter. Pustą powierzchnię na stole wolno zapełnić dodatkowo tealightami aromatycznymi bądź błyszczącymi łańcuchami rozwiniętymi między talerzami. Oczywiście nie powinniśmy ograniczać się jedynie do stołu, dekoracje wolno postawić także na innych meblach.

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.